در تمام حالات ، در شادي ها و ناراحتي ها به ياد خدا باشيد…

نام  : حسين رنجه

نام پدر : تقى

تاريخ‌تولد : ۱۳۴۷/۰۲/۱۴

تاريخ شهادت : ۱۳۶۸/۱۰/۰۴

بسم الله الرحمن الرحيم

الذين امنو ا و هاجروا و جاهدوا فى سبيل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجة عندالله اولئك هم الفائزون .

آنان كه ايمان آوردند و هجرت كردند و جهاد كردند در راه خدا با مالها و جانهاى خود بهترين درجه را نزد خدا دارند و آنان رستگارانند .سوره توبه آيه ۱۹

با سلام بر آقا امام زمان و درود و سلام بر نايب بر حقش امام خمينى ،امام عزيزى كه ما را از دنيايى كه غرق در گناه و معاصى بوديم نجات داد و نگذاشت كه ما  در دنياى مادى و فانى غرق شویم. درود خدا بر شما ملتى كه اماممان مى فرمايد از صدر اسلام تا كنون چنين ملتى وجود نداشته است و همچون اهل كوفه نبوديد كه امامتان را تنها بگذاريد.

اگر چه جاى وصيتى باقى نمانده است .وصيتها را شهدا  با خونشان با عملشان به ما آموختند اصلا ما درس چگونه بودن در اين دنيا درس آزادگى درس مردانگى و چگونه زيستن در اين دنيا را از مولايمان آقا ابى عبدالله آموختيم .اما از آنجايى كه بر ما وظيفه است چند كلمه اى خدمتان عرض مى كنم وصيت من برشما ملت آگاه و غيور و شهيد پرور ايران سفارش به تقوا و تهذيب نفس است فقط يك لحظه از ياد خدا غافل نشويد ما هر چه داريم از اوست .

اين تقوا و عشق به الله و مولا آقا ابى عبدالله بود كه برادران با تجهيزات و امكانات كم در مقابل تمامى تجهيزات و سلاحهاى دشمن بايستند اين خدا بود كه ما را پيروز كرد وگرنه ما وسيله بوديم هر چه خواستيد از او بخواهيد در خانه او هميشه باز است چرا وقتى كه مشكلى براى شما پيش مى آيد به ياد خدا مى افتيد؟! در تمام حالات در شاديها و ناراحتيها به ياد او باشيد وقتى شما به ياد خدا باشيد خدا هم به ياد شماست .

برادر و خواهر هميشه طورى در اين دنيا زندگى كن كه آمادگى براى رفتن را داشته باشى توشه براى آخرت داشته باشى كه در آن دنيا در مقابل خدا در مقابل انبيا در مقابل آقا ابى عبدالله و شهدا روسياه نباشيد .هر نفسى كه ما مى كشيم امكان برگشت آن وجود ندارد پس چرا اينقدر معصيت خدا را مى كنيدهر وقت خواستيد گناه بكنيد به ياد مرگ و شب اول قبر بيفتيد .پس وصيت اين حقير به شما سفارش به تقوا و تهذيب نفس است.اگر بر شما فشارى وارد شد به ياد آقا ابى عبدالله و مظلوميت او در كربلا بيفتيد بعد مصيبتهاى ما در مقابل مصيبتهاى كربلا هيچ مى شود .

وآخرين مطلبم به شما امت حزب الله اين است كه امام را تنها نگذاريد و از روحانيت جدا نشويد (روحانيت در خط امام ) چون اگر روحانيت نبودند الان ما از اسلام خبرى نداشتيم.در پايان ازدوستان و آشنايان كه اين حقير را مى شناختند حلاليت مى خواهم و مى خواهم كه مرا به بزرگوارى خودتان ببخشيد . خداحافظ التماس دعا به اميد پيروزى رزمندگان اسلام و زيارت كربلا .

الحقير حسين رنجه  ۱۳۶۵/۱۰/۰۳

                                                                                                                                         شادی روح امام و شهدا صلوات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code