این امام بود که پرچم توحید را پس از ۱۴۰۰ سال زنده کرد…

وصیت شهید بی سر {خیراله توللی امجد}

به نام خداوند بخشنده مهربان

اینجانب به نظرم رسید که در دم مرگ وصیتی داشته باشم تا شاید خداوند بزرگ از من حقیر قبول کند.ای فرزندان و ای همسر عزیز بعد از من مبادا از انقلاب شکوهمند اسلام دست بکشید،و امام عزیز و رهبران و فرمانروایان مملکت جمهوری اسلامی را یاری کنید چه از لحاظ رفتن به مدرسه و چه از لحاظ راهپیمایی و نماز جمعه و هر فرمان امام را لبیک گویید.مبادا با شرکت نکردن در یکی از دستورات امام قلب دشمنان این مملکت را شاد کنید.هر کس در هر کجا دیدید نق می زند وپشت سر انقلاب بد می گوید با مشت به دهان او بکوبید اگر چه از نزدیکان من باشد.و بر تو ای همسر عزیز  در فکر من نباش که در میان شما نیستم مبادا گریه کنی و قلب دشمن را شاد کنی .با گریه تو قلب دشمن شاد می شود و خوشحالی تو قلب دشمن را می شکند.و قلب امام زمان خوشحال می شود .اگر جنازه من به دستتان رسید مانند  سایر شهیدان دفن کنید واگر نرسید هیچ گونه ناراحت نباشید.و بر شما ای فرزندان عزیز هیچ وقت نگران آن نباشیدکه پدر تان شهید شده .انشاالله خداوند بزرگ به شما اجر خواهد داد در قیامت شما پر نور و روشن وارد صحنه قیامت خواهید شد .چون که در جهان زجر کشیده اید.شما باید امام را فراموش نکنیدو بر شما وهمسر م سفارش می کنم که در وقت نماز دعا به جان امام کنید این امام بود که پرچم توحید را پس از ۱۴۰۰سال زنده کرد.

سفارش دیگر این است که موتور سواری را بفروشید برایم بدهید نماز وروزه قضا . هر کس هم که ادعای طلب از من کرد به او بدهید.نکند من فراموش کرده باشم.به امید دیدار که در روز رستاخیز باشد شما را به خدا می سپارم.ای دخترانم بابا را حلال کنید. بابااز میان شما رفت .ای همسر عزیزم می دانم به پای من خیلی زحمت کشیدی ولی تو را به خدا مرا حلال کن. من دیگر شما را نمی بینم .والسلام.

توللی      تاریخ تنظیم ۶۵/۱۰/۱۵                                                                                         شادی روح امام وشهدا صلوات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *